İndigo Paint Systems, Mermer Makinaları, Kablo Makinaları, Tarım Makinaları, Araç Üstü Ekipmanlar, Çelik Konstrüksiyon,

Silo, Zemin Boyama, INERNATIONAL PAİNT, GRACO, SALCOMİX PAINT, RENA COATINGS,

WULT BOYA, AKRON, Yol Çizgi, Otomotiv, Marin Boyama

whatsapp

Kurumsal

İndigo Paint

    Bizi Takip Edin

Mavinin ve tonlarına olan sevgimizin sebebi, kırmızıdan aldığımız tecrübelerdir.

İndigo boya sistemleri 2020 yılında kurulan ama tecrübesi 2008 yılına dayanan, önceliğini; güven, bilgi, samimiyet ve müşteri memnuniyetini

kendisine vizyon kabul etmiş ve çalışmalarına başlamıştır. Kısa zamanda çok büyük işler başarmış ve bu başarıların kazandırmış olduğu özgüven ve tecrübeyle sürekli kendisini piyasa ihtiyaçları doğrultusunda gelişmeyi hedef alıp bu yönde müşterilerine en iyi hizmet anlayışını yansıtmıştır.

İndigo boya sistemleri bu siz değerli müşterilerini en iyi şekilde anlayıp üretilen bütün ürünlere değer kazandırıp, ekip arkadaşlarımız ve çalışma partnerlerimizin iş kalitesi, bilgi donanımı ve boya kaplama sistemlerinin uluslarası standartlara uygun gelişmelerinde hep bir destek ve vazgeçilmez yardımcıları olamayı hedef kabul etmiştir.

Arge

Endüstriyel boya, malzemeleri korumak ve estetik bir görünüm kazandırmak için kullanılan özel kaplama türüdür, bu alan sürekli Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirilmektedir.

Profosyonel Çözümler

Endüstriyel boya, Profesyonel Çözümler tarafından yüksek kalite, dayanıklılık ve uzmanlıkla sunulur, endüstriyel yüzeyler için mükemmel bir çözüm sunar.

Zamanında Teslimat

Endüstriyel boya projelerinde Zamanında Teslimat, iş akışını kesintiye uğratmayan ve müşteri beklentilerini karşılayan bir önceliktir.

Satış Sonrası Destek

Endüstriyel boya hizmetimiz, satış sonrası destek ile desteklenir; müşterilerimize uzun vadeli memnuniyet ve çözüm odaklı yaklaşım sağlamak için buradayız.

Detaylı İnceleyin Detaylı İnceleyin